Freeze fest má za sebou již 6 ročníků na 3 různých místech a 3 doprovodné akce v Praze a Ostravě.  Prohlédněte si výběr fotek a seznamy dosavadních účinkujících. Odkaz na jednotlivé galerie najdete vždy pod nickem autora.

Skoro úplný seznam účinkujících

DJs Kapely a live projekty VJs Divadla a performance Výtvarné projekty
2Vinz (Epsyllon-otoktone) /Fr/ All Star Refjúdži Band 2 Kangoo (Beda a Fiky) Amaterská Divadelní Skupina Podpultovka 1ka
4ma 4 Sings ADF Arte Levite Afre
AALA (G4ce) Akce Praha Berry Baraka B-H je mi strachem
ACW AnalogDigitalFreaks Cman Bohnická Divadelní Společnost Bambooelement
Adik (Space Patrol) Apple Juice Cryystal BrmLab Biok248
Alert (Cirkus Alien) B4 Čert a Káča Digitalis BRGR
ANS (Krmelec rec.) Babiczka Deep Norm (Rots) Divadelní Skupina Roku Crazy Crime
Ascha Bára Reiterová Elektrik Fluidum Divadlo Na Cucky Davide
AtWar Barakaba Globus Fantas Magoria Dkulhanek
Aztek (Metro) Bashment Hanuma Fresh Flash Efox
Bassick Cassiel Hawell Jardák Z Kruhové Paraboly Hajdelak & Jaamor
BeBe (Fatal Noise) Circuitjerk (Aus) Kacis Jiří Rouš – Land of Chimenti Hura Collective
Beduan (Fredoledo) Computadora (Ger) Kashmir Kapela Kujooni Ivo Sumec
Bica Conamare Chaos KbCz Loco : Motioncompany John Indiano
Bigsound Darjeel Kel Misionáři Kohen Box
Billy Styx Data Live Kinocircus Mýtus Kulich
Bobesh23 Divadlo Marza Oko3 Neomluvené divadlo Kwitas
Bojcot Selectah (NL) DoSashka  Panika Palitchi Mamaz
Bosozuku (MHD) Dramajacqua Pankao Roztroušená Symbióza Marg
Brada (LosDodos) Dub Artillery Puk Puk Shadow Crew MW
BuddyVibes Dub O Net Pure-A Shakti Shanti Očistec I
Cassiel & MXL Ejhle RFK  Skupina 22 Openmindz360
Cataract Elzared SHQ Spitfire Company PetrGB
Cocoman Eman E.T. Trippl-krippl Společenstvo Bezhlaví Punkx23
Colek ExT Tvprodukt Theresa Kaya Sasanca
Curfew FDK Uzako Tribo Fuego Simenz
Cyborga Forard March Posse Zenit Tyjaatro Still_primitive
Daj (KTA) /Fr/ Fresh Rave   Uskupení Thorobúv Lipet Grund Suotam 
Dash Frontier Guards     Toybox
Dawid Gagarin     Whydie
Destroyer live (Electrax, Naked Lunch…) Golden Arrow      Zipper
DeusExMachina Gumaguar     Ztohoven
Dirty Harry Happy Sapiens      
DJ Cassiel Hermína      
DJ Hlava Houby      
Dj Mim (BioCore) Insect Elektrika      
DJ Voita (breakbeat.cz) Jamochestra      
DYSKO live (Experimental cabaret) Jazz Balk      
Electrom Jeff Methlab      
Elza Jet8      
Ezop Ježíš táhne na Berlín      
Filipsz (Hedonix) Kapitán Demo      
Fonus (Kinetix) Karel Aquarel      
Frost Kittchen      
Funkomas Kluci z Marmelady      
Gha Gha Girl Kodet      
Ghandi (Spiritual) Kombucha      
Goldstar KPFRM / Monstral Ego      
Gulasz Larika      
H2O Lealoo      
Haedus Like She      
Hdd Liveatkalibu Beach (DE)      
Heavyn Mac Of Mad      
Hellish Machine Funck      
Honcka Maleedivy      
Charlie Marius Konvoj      
Chik Michal Cimala      
IA Mikrokokoto      
Ichbin Miloš Janata      
Ijaczek Monoskop      
Ink Flo My Name Is Ann      
Irit Natur produkt      
Jaques Kustod Nedělní lidé      
Jara (nsk) Ngmau      
Joss Crooks Night Fiction      
Junkett Notes From Prague      
Kacis Oswald Schneider      
KAPSAK (Breakbeat.cz) Pedro Zakatchku      
Kashmir Peeni Walli      
Keeray Petr Jasinčuk (Brumle.cz)      
Kleopat Pianko      
Kredenc Piko      
Line of sight (BG) Please The Trees       
Line Of Sight (Scarcity Records) /Bg/ Pohřební Kapela      
Lion Don Pressa (UK)      
Mad4ce (RnF) Printer      
Majkl (NSK) Prodavačovo      
Masox (Oktekk) Promile      
Maurius Konvoj R2D2      
Mechoz (Metan Noise) Rosa Parks      
Merak (IO.Lab) Secret Shot      
Mesmer (RO) Song Of Satori      
Messbrothers Sonority      
Mihaal Spectral Scenery      
Mike.H Sputnik      
Mikkim (OffBeat Division, IO.Lab) Sukulent Sound      
Mimino Špuntkvaně      
Mongol + Dawe Trumpeter (AKA.IO) Tábor Radosti      
Morf Tekkirk      
Mukl Tembryo      
MXL The Bliss      
Nana (No Request) The Parajazz      
Natural Born Shampoons The Sin Of Lilith      
Neurosponge The Tchendos      
NFS (Kinetix) Tobias Schmidt (UK)      
Noizer Tohorobúv Lipet Grund Poetické Pásmo    
Not_me Tomos Noise      
Oktee Tribetown      
One Drop Nation Uncribleu      
Peky V.T.I.P      
Pendapon (Kinetix) Varmlor      
Psyion Vložte Kočku      
Psyrix (NL) Vomit Electronic      
QBE (Metro) Vtlakukola      
Quickie Vyčůrat a spát       
Radio di corso        
Rachetik        
Raveboy (RnF)        
Redcliff        
Reverb (dvoika.troika)        
Revize (NBS)        
Robik        
Rusty (Matchbox)        
Saku        
Sbish /Fr/         
Sepap        
SgF (Kinetix)        
Side9000        
Sniza (Mimik)        
Spiritual djs        
Spoq        
Suotam (Bandazi)        
Svicar (Kinetix)        
TNC (Kinetix)        
Treto        
Tribalbass        
Troniq        
Tyczka        
Ufon        
United Sound Experience        
V!        
Vanja        
Virus (Zuqwa)        
Vodrha + Souky (Fanatik Flashinet)        
Xchaos theremin        
Yadel        
Yarrdesh        
Yukimura        
Z-aires (Mayapur)        
Zlatomil